поиск в Meta.ua
Главная Написать нам письмо Карта сайта Главная | Продукция | Услуги | Контакты    
 
      Главная
      Продукция
      Прайс-листы

      Услуги
      Контакты
 
 
 
Котлы «ДАНКО»
 
ЗАТ "Агроресурс" створено в жовтні 1997 року з метою задоволення суспільних потреб у продукції та послугах товариства, соціальних та економічних інтересів засновників та трудового колективу.

Перші чотири роки своєї діяльності товариство займалося торгівлею опалювальною технікою і супутніми товарами. Напрацьований досвід, аналіз галузі виробництва опалювальної техніки привів до висновку про можливість організації власного виробництва котлів.
Перша продукція, що виготовлена в квітні 2002 року підтвердила: на українському ринку котлів з'явився новий потужний виробник, продукція якого заслуговує на увагу. На даний момент підприємством випускається З6 видів опалювальних агрегатів широкої гами потужності від 7 до 96 кВт.

У котлах "Данко" та "Рівнетерм" використовуються пальники мікрофакельного типу з високоякісної нержавіючої сталі. Якнайповніше спалювання газу забезпечує спеціальна технологія обробки отворів і пазів. Завдяки цьому котли є екологічно безпечними: при нормативно-граничному показнику СО - 120 мг/м3, показник котлів виробництва "Агроресурс" більш ніж вдесятеро менший.

Висока якість продукції, натхненна та результативна праця колективу ЗАТ „Агроресурс” заслужили своє визнання.
В листопаді 2002 року Міжнародний відкритий академічний рейтинг популярності та якості „Золота Фортуна” відзначив ЗАТ „Агроресурс” срібною медаллю в номінації „За високі трудові показники та виготовлення високоякісної продукції”.
2003 рік приніс нові здобутки: в травні Асамблея ділових кіл України нагородила ЗАТ „Агроресурс” Дипломом лауреата загальнонаціонального конкурсу „Вища проба” за конкурентоспроможність і високий технологічний рівень продукції, а директору товариства, Редьку В.М., присвоєно звання „Ділова людина України”.
 
Назад
 
Главная | Продукция | Услуги | Контакты    Главная Написать нам письмо Карта сайта